Za ustvarjanje te spletne strani in njene vsebine sva uporabili učbenike za družbo v 5. razredu OŠ.

Kožuh, V. (2021). Naše zgodbe 5, Družba: samostojni delovni zvezek za 5. razred osnovne šole. DZS.

Bogataj, J., Hazler, V., Budnar, M., Ivanšek, D., Lipovšek, I., Zabukovec, M. (2001).  Z družbo v družbo. Učbenik za spoznavanje družbe za 5. razred osnovne šole. Rokus.

Košak, M., Lavbič Saje, Z. (2003). Družba 5. Učbenik za 5. razred devetletke. DZS.

Raztresen, M., Baloh, E., Stankovič, M. (2016). Družba 5. Učbenik za družbo v 5. razredu osnovne šole. Mladinska knjiga.

Umek, M., Janša Zorn, O. (2019). Družba in jaz 2, učbenik za družbo v 5. razredu osnovne šole. Modrijan Izobraževanje, D. o. o

Zorn, M., Komac, B. (2016). Naša družba 5, učbenik za družbo v 5. razredu osnovne šole. DZS.

Verdev, H., Žlender, B. (2015). Radovednih pet, Družba 5. Rokus Klett, d. o. o.